Hrvatski vozači blokirani
- Napisao/la Tomislav Bešenić
- Objavljeno u NOVOSTI

Radi neodgovornog ponašanja bivšeg čelništva HMS-a i nepodmirenih obaveza prema FIM-i, suspendirani su svi servisi HMS-a od strane FIM-e.
Prisjetimo se, starom čelništvu na čelu s kontroverznim Rajkom Vučkovićem je istekao mandat, a novoizabrano čelništvo s Stjepanom Peršinom nije potvrdio Gradski ured za opću upravu. Tako mi sada imamo dva čelništva bez prava upravljanja.
No unatoč tomu, staro čelništvo i njen tajnik Marijan Papić još šalje obavijesti, pa tako je poslala i ovu o zvaničnoj suspenziji rada našeg saveza i od strane FIM-e.
Stoga naši vozači poput Šipeka i ostalih neće moći u 2012. voziti pod našom zastavom, a naši klubovi ne mogu organizirati sva međunarodna Svjetska, Europska i Alpe Adria prvenstva.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/motopuls/public_html/templates/gk_game/html/com_k2/templates/default/item.php on line 203